Ostatní

Stigma

Neděle v 13:08 | Mám rád pivo

Známé rčení praví: "Ve dvou se to lépe táhne."

My bychom mohli dodat: "Není lehké být nezapojeným v dnešní společnosti..."

Seznamky

Čtvrtek v 20:02 | Vera

Věčené téma... seznamky, tentokrát z pohledu ženy
Normální

8. října 2017 v 22:00 | REBELKAAAAAA

Dnes vám předkládáme úvahu od české spisovatelky Sáry Lhotákové,
kterou napsala exkluzivně pro náš blog.


Jak si představuji ideálního muže a jak vnímám spolek mužů, kteří dobrovolně oželí sex?

Dostala jsem téma k zamyšlení s tím, jak vnímám muže a jak si představuji ideálního muže. Když to tak vezmu tak pojem ideální je dost zavádějící, nejenže nikdo na světě není ideální a ani ideál na světě nelze najít tak proč psát o něčem, co vlastně není ani moc reálné, však může se to ideálu přiblížit. Nuže, dejme se do toho.

Tabu

3. října 2017 v 16:41 | Viktor

Dnes se podíváme prostřednictvím úvahy našeho nového člena Hnutí nezapojených na to, jaké tělesné znaky jsou pro ženy rozhodující při výběru partnera.

Snad se i díky našemu blogu svět jednou dozví, že jsme tady žili a že naše celoživotní samota nebyla naší volbou...

Hodnota

25. září 2017 v 19:05 | Mám rád pivo

Žena může sbalit muže během několika minut, pro muže představuje sehnání partnerky usilovnou práci několika let, která může skončit nezdarem. Pokud se muží chtějí vyhnout celibátu, musí se naučit udržovat několik citových vztahů najednou, pro případ náhlého odmítnutí, což tuto dovednost jen málokdo zvládne.
Sebevědomí a vztahy

20. září 2017 v 19:50 | Andrew

Byl jsem požádán, ať sepíšu článek o sebevědomí s cílem zachytit téma z jiného úhlu pohledu.
Zde je tedy moje prvotina na blogu...
Nezapojení

18. září 2017 v 17:11 | Mám rád pivo

Pokud bychom měli definovat celoživotní nedobrovolný celibát, definice například na Wikipedii by mohla znít takto:

Jedná se o úplnou, trvalou absenci sexuálních partnerských vztahů, ke které dochází z jiných příčin než v případě dobrovolného celibátu, jehož důvodem je asexualita, antisexualita, nebo má náboženské důvody.
Holky to mají taky téžké

30. srpna 2017 v 23:00 | Dellie

Po přečtení několika článků na tomto webu a několika zpovědí na zpovědnici jsem byla rozhozená a nejspíše i smutná tím, jak to v dnešní době vypadá se vztahy a jak má spousta lidí úplně pokřivený pohled na svět. Dopředu raději říkám, že nic z toho, co napíšu, nemá nikoho urážet a nic z toho nemyslím zle - občas to, co člověk napíše, může někomu vyznít úplně jinak.
Nezájem

29. srpna 2017 v 9:50 | ProHolkyUjelMiVlak

Když mi nebylo ještě ani patnáct, těšil jsem se na ten věk, kdy konečně začnu randit s holkama. Přijdou první lásky a jiný blbosti. Jen jsem nevěděl, jak vlastně probíhá balení holek. Ale co, to se snad nějak zvládne. Bohužel jsem postupem času zjistil, že to tak jednoduché není. Aby se člověk vůbec k holce dostal a ona se s ním začala bavit, tak musí být krasaveček a potom se teprve bude zajímat dál. V opačném případě je to boj s větrnými mlýny. Holka mě sama oslovila maximálně někde na baru, když chtěla koupit pití, k tomu jedinému se asi my škaredí hodíme.
 
 

Reklamahonzazbrna@centrum.cz
zapovezeny@seznam.cz