Pravda o tom, proč tě žádná nechce

18. srpna 2017 v 19:09 | zeny-nejsou |  HzB

Právě se nacházíš na blogu, který si dal za cíl odhalit objektivní důvody, proč "ženský nejsou..."


- Proč nás žádná nechce
- Proč si každá může vybírat
- Proč musíme žít bez partnerky
- Proč nejsme pro žádnou dost dobří
- Proč vídáme nepřitažlivé ženy s krasavečky
- Proč námi i neatraktivní ženy pohrdají nebo nás aspoň neberou vážně

Možná jsi slyšel: "Každé zboží má svého kupce" nebo "Na každého některá čeká..."

Věz, že uvedené v dnešní moderní době již dávno neplatí...


"Normální" lidé obvykle vůbec nechápou, co se skrývá za naší samotou.


BLOG VZNIKL ZA ÚČELEM ODHALENÍ PRAVDY A NAVRÁCENÍ HRDOSTI VĚČNÝM SAMOTÁŘŮM!

A TAKÉ JAKO OSVĚTA PRO ŽENY, ABY VĚDĚLY,
ŽE "DOKONALÝ" PARTNER NEMUSÍ BÝT VŽDY ŽIVOTNÍ VÝHRA...Na úvod popíšu základní příčiny současné situace:


1. RECYKLACE "KVALITNÍCH SAMCŮ"

Žena je nejvíce atraktivní v době svého mládí, zatímco "kvalitní" muži jsou atraktivní po většinu svého života. Bohužel v dnešní skrytě polygamní (nebo přesněji hypergamní) společnosti se většina vztahů dříve či později rozpadá a polovina manželství končí rozvodem. A tito "kvalitní" muži se "zrecyklují". Oni ty ženy doslova "vyžijou". Užijou si jejich mládí a pak je odkopnou a hledají si zase další mladší.

Každá žena samozřejmě věří, že ten její zábavný krasaveček s ní zůstane celý život, že spolu vychovají potomky a v důchodu budou jezdit k moři a starat se o vnoučata. Každá žena si také myslí, že ona je stejně atraktivní jako její krasaveček a že má na takového nárok, i když to často není pravda.

Neatraktivními muži s podprůměrným vzhledem nebo bez talentu na svádění žen dnes skoro každá pohrdá. Ve skutečnoti platí, že čím je žena méně atraktivní, tím relativně atraktivnějšího partnera si může vybírat (relativně ke svým kvalitám).


2. POPULAČNÍ POKLES

Vymíráme. A věřte, že my, staří, za ruku nedržení panicové, to nijak neovlivníme. Starší ročníky jsou početnější. Není to lineární pokles, ale trend je zřejmý. Jaký to má efekt na náš problém?

Především to multiplikuje (posiluje) bod č. 1.

A i kdyby bod č. 1 náhodou neplatil, tak stále zůstává pravdou, že ženy si obvykle vybírají o něco starší partnery. A vzhledem k tomu, že starší ročníky jsou početnější vlivem populačního poklesu, pak menší počet žen ze slabších ročníků si vybírá z většího počtu mužů ze silnějších ročníků.


3. GEOGRAFICKÁ POLOHA ČR

Určitě znáte ze svého okolí hned několik žen, které si našly za partnera Němce, Angličana, Itala... Zkrátka vyšší životní úroveň táhne jako magnet, co si budeme vykládat... A ženy vždy hledaly hmontné zajištění pro sebe a své potomky. Navíc různé výměnné pobyty, studijní akce typu Erasmus nebo zaměstnání jako au-pair otevřelo českým ženám cestu za bohatým princem z vyspělé země.

Českých mužů, kteří si našli za partnerku např. Ukrajinku je podstatně méně, jednak kvůli jazykové bariéře a pak také ukrajinští muži si svoje ženy přece jenom lépe hlídají. Nejsou ještě tak změkčilí jako Češi a těžko říct jak by to dopadlo, kdyby se český panic pokoušel flirtovat v tramvaji s neznámou cizinkou...


4. MENŠÍ ZÁJEM ŽEN O VZTAHY A SEX

Co si budeme povídat! Ženy nemají takovou potřebu sexu, možná bez partnera ani tolik citově
nestrádají (?) V klidu si počkají na toho "pravého" a nevezmou zavděk někým, kdo jim po všech stránkách nevyhovuje.

Je to i tím, že o každou ženu je zájem, i když ne o každou se zajímají muži, o které má zájem ona. Žena ví, že kdyby chtěla, stačí jí kývnout. Není v zoufalé situaci nás starých nedobrovolných nepolíbených paniců, na které se za celý život žádná ani nepodívá. Každá žena moc dobře ví, že nemá zapotřebí se zahazovat s někým, kdo je zdánlivě pod její úroveň.

Ve skutečnosti už víme, že je to trochu jinak, ale dokud je žena mladá, tak proč si neužít života...NEJSI TAK ŠPATNÝ MUŽ, JAK MOŽNÁ NĚKDY O SOBĚ UVAŽUJEŠ!

ŽENY, KTERÉ O TEBE NEMAJÍ ZÁJEM NEJSOU AUTOMATICKY OBJEKTIVNĚ LEPŠÍ NEŽ TY!

PARTNER, KTERÉHO ŽENA ZÍSKÁ DÍKY SVÉMU MLÁDÍ NEMUSÍ BÝT TAKOVÁ VÝHRA,
JAK SE JÍ NA PRVNÍ POHLED MŮŽE ZDÁT


VĚTŠINOVÁ SPOLEČNOST SE MUSÍ DOZVĚDĚT PRAVDU:

JSME ZCELA NORMÁLNÍ MUŽI, NA KTERÉ POUZE ŽÁDNÁ NEZBYLA!Pokud máš originální myšlenku nebo nový pohled na téma blogu,
můžeš nás kontaktovat na adresy uvedené na konci stránky.

Když napíšeš svůj článek, staneš se po jeho zveřejnění
členem Autorského klubu našeho hnutí.

Jestliže znáš další nezapojené, kteří by se chtěli přidat
k Hnutí nezapojených, dej jim vědět o našem blogu.

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ProHolkyUjelMiVlak ProHolkyUjelMiVlak | 18. srpna 2017 v 20:29 | Reagovat

Skvělá práce, jen tak dál.

2 Qweerrr Qweerrr | 19. srpna 2017 v 18:01 | Reagovat

S body 1. a 4. plně souhlasím.

Bod 3. neberu jako podstatný, jelikož jak ženy, tak i muži si berou cizinky. Nemám pocit, že by to ženy dělali nějak podstatně více.

Bod 2. je dle mého názoru trochu nepřesný. Hlavní problém je, že mužům se líbí mladší ženy a ženám i starší muži. Mladé ženy mají tedy obrovský výběr ze všech věkových kategorií, zatím co mladí muži se koukají po těchto stejně starých slečnách, které jsou hned rozebrané. Ve vyšším věku se ale situace logicky může otočit. Nemyslím si ale, že by starší populace byla nějak výrazněji početnější.

3 zeny-nejsou zeny-nejsou | 19. srpna 2017 v 18:29 | Reagovat

ad bod 2)
http://statistikaamy.cz/wp-content/uploads/2013/12/graf_porodnosti.jpg

Když se podíváš na období které je pro nás relevantní - tedy řekněme do roku 2000, tak ten sešup je víc než jasnej ...

ad bod 3)
znám hned několik žen z gymplu kam jsem chodil, které si vybraly za partnera cizince - konkrétně to je Angličan, Ital a Němec. Z mužů neznám ani jednoho. Když si čech najde cizinku, tak je to tak maximálně Slovenka a to se zase vyrvoná s tím jak si naopak Slováci vybírají Češky.
Je jasný, že tímto způsobem nezmizí třeba 20 % žen z ročníku, ale i když jsou to jednotky procent, tak v součtu s těmi dalšími body to klidně dohromady těch 20 % udělat může.

4 Andrew Andrew | E-mail | 20. srpna 2017 v 0:42 | Reagovat

Dobře shrnuto. Konečně jste ten blog v podstatě trochu obnovili. Je to pravda. Husákovy děti vs. slabé ročníky konce 90. let. Jen 2000-2002 už je dnes trochu víc. Takže trochu víc patnáctek a šestnáctek, ale ne o moc. A přidal bych i to, že jak se to sra*o s hospodářskou krizí, tak ono člověk hledající práci nebo dlouho studující, když stejně moc práce nebyla, je v nevýhodě. Chce to aspoň auto a nějakou normální práci. Ale dneska má i začínající úředník 15 000 hrubého, jak z toho má asi uživit rodinu. Nebo to má každý dnes programovat? Oproti Německu máme tragické platy. Jo koukám, jak některé  holky jsou zvyklé na vysoký standard už někdy v 17 letech. A kluk maturuje v 19-20 a nic moc. Myslím si, že za socíku tak velké věkové rozdíly asi nebyly, když dost studentů mělo holku a i třeba pozdější manželku jen o 2-3 mladší. Dnes aby člověk ve 24 lovil ve vodách o 8 let mladší. Je věc jsou subjektivní názory a povaha člověka a druhá ta statistika početnosti ročníků, ta je objektivní a dlouhodobě platná. Se řekne Pracujte na sobě! Ale když hrajeme hru na Peška a počet židlí už není o jednu menší, ale třeba o 5....protože skoro všichni na sobě pracují. Dřív se přebytek mužů řešil válkou, ale to radši nechci, nechci padnout v zákopu. K.Kryl: "Pomníky stavíte, prosím vás, komu?" Doufám, že napíšete ještě nějaký článek. Minule jste mě vyzvali něco napsat a potom blog zrušili. :-D

5 maxim lemploš maxim lemploš | 20. srpna 2017 v 0:59 | Reagovat

No nevim nevim. Todle jsou takove jakesi dohady. Zkuste udelat nejaky soc. Experiment a zverejnit vysledky pak by to mohlo byt zajimave

6 zeny-nejsou zeny-nejsou | 20. srpna 2017 v 8:08 | Reagovat

Za socíku navíc byly 2 ročníky mužů schovaný na vojně, nebyla tak rozšířená prostituce a pornoprůmysl, nebyla taková možnost pro české ženy párovat se s bohatými cizinci a taky tady nebyl ideál zábavného řasnatého krasavečka, který dnešní dívky od útlého věku vidí ve všech filmech, seriálech, reklamě, časopisech.
Když se mluví o nedostatku žen, tak se zmíní Čína a to je tak všechno. Přitom u nás je taky velký nedostatek žen.
Minulý blog zabili novináři - jako kdyby to byl záměr, já bych se už ničemu nedivil ... O_O

7 ProHolkyUjelMiVlak ProHolkyUjelMiVlak | 20. srpna 2017 v 11:35 | Reagovat

Andrew: Můžes se pokusit napsat něco teď, tvé názory přivítáme, jak by řekl klasik v minulém blogu nám sláva stoupla do hlavy a to byl taky záník Českého Svazu Paniců. Případně článek mužeš poslat na email: zapovezeny@seznam.cz a my ho uveřejníme ;-)

8 zeny-nejsou zeny-nejsou | 20. srpna 2017 v 11:43 | Reagovat

Český Svaz Paniců měl být něco jako je Spolek anonymních alkoholiků - tedy svépomocná skupina, která měla poskytovat psychickou podporu nedobrovolným panicům.
Zajímalo by mě, jestli ta novinářka co to zabila toho aspoň trochu litovala ... pochybuju

9 Andrew Andrew | E-mail | 20. srpna 2017 v 12:35 | Reagovat

Snad ještě něco vymyslím. A že to novinářka  zabila, ta nemohla pochopit, podobně jako ta psycholožka co to v Blesku komentovala. Viděl jsem to i u kamaráda, jeho bývalá už měla náhradu, ve chvíli  kdy se rozcházeli, protože některé holky jsou trošku jako opice, nepustí se větve, když nedrží druhou rukou už jinou větev.  Jen malá nadsázka. A kámoš nemá novou holku už skoro 2 roky a radši se vrhl do budování kariéry a velkého workoholismu. Ohledně Číny vědci zjistili, že půlka z těch žen, které měly chybět existuje! Jen je rodiče zatajili kvůli pokutám za druhé dítě a když si časem našetřili na pokutu a dcera potřebovala jít na základku, na střední nebo potom se vdávat, tak ji dodatečně přihlásili.

10 zeny-nejsou zeny-nejsou | 20. srpna 2017 v 12:53 | Reagovat

Novináři a psychologové jsou extrovertní sluníčka, co vůbec nechápou, že může existovat nedobrovolný pracující panic.
Jak píšeš, že měl partnerku, která se s ním rozešla a hned měla jinýho, zatímco on je 2 roky sám ... to je přesně ono. To že chybí reálně třeba 20 % žen zenzamená automaticky, že 20 % mužů zemřou jako panicové. Spíš je to tak, že zatímco ženy jdou ze vztahu do vztahu (do určitýho věku), tak většina mužů když se rozejde, tak dlouho nemůže žádnou najít (pokud nejsou krasavečkové). Prostě v daný moment může být např. ve věkové kategorii 30 let 20 % mužů jaksi "navíc". To že se v čase u těch žen "střídají" na té skutečnosti, že těch žen je těžký nedostatek nic nemění.
Stačí se podívat na jakoukoli seznamku. Počítal jsem inzeráty - zhruba 1 inzerát ženy a 4 inzeráty mužů.
A při odpovědích na inzerát je to ještě horší. Jakožto muži neodpoví klidně žádná, zatímco když jsem tad z prdele inzerát jako žena - bez fotky - tak jsem měl hned první den 60 odpovědí ...
Pak není divu, že i ta nejmíň atraktivní žena může v klidu označit třeba 20 % mužů jako "nemuže" a vybírat si z podstatně lepších než je ona.
Žena může být klidně nezaměstnaná, psychicky narušená, těžce introvertní, nezábavná, tlustá, protivná ... ale stejně se vždy najde houf zájemců. Prostě my muži jsme tady v zoufalé situaci, kdy na každou volnou ženu se slítne houf zájemců. Stačí třba napsat na zpovednice.cz, že jsi žena a seš sama ...
Když napíšeš, že jsi muž a jsi sám, tak se akortá strhne vlná nenávisti, posměchu a výčitek, že se málo snažíš a co vůbec votravuješ ... :-!

11 asasadasas asasadasas | 20. srpna 2017 v 14:43 | Reagovat

To neni zady psycholog co by vam dal za pravdu? O cem to asi vypovida...

12 zeny-nejsou zeny-nejsou | 20. srpna 2017 v 14:50 | Reagovat

Psycholog si myslí, že nám takový život vyhovuje a že jsme asexuální O_O

13 asasadasas asasadasas | 20. srpna 2017 v 15:11 | Reagovat

Nojo sem cetl clanek ze parite na pocitaci pul dne pak porno a o zeny nestojite a zeny pak maji problem sehnat muze. Nechapu ze travite na pocitaci cele dny misto toho aby ste si nejakou nasli.Viz. Japonsko muzi tam jsou v praci a na pc a zeny maji problem si nekoho najit

14 ProHolkyUjelMiVlak ProHolkyUjelMiVlak | 20. srpna 2017 v 15:24 | Reagovat

asasadasas: já jsem chodil na vejšku, s holkama jsem se setkával každý den i jsem s nima hodil řeč i když jsem trochu stydliví, tak to překonám, dokonce jsem se přihlásil i na společenské tance, to mě docela bavilo, ale protože jsem nebyl krasaveček, tak jsem tam byl spíš jako pátý kolo u vozu, na počítači jsem nepařil hodně dlouho a na porno se člověk občas podívá asi jako každý, o příčinách nedobrovolného celibátu se nikdo přímo nezajímá, takže i psychologové jsou v tomto ohledu laikové a jen prezentují svoje domněnky, které vůbec nesedí.

15 Andrew Andrew | E-mail | 20. srpna 2017 v 15:38 | Reagovat

Řešením je lovit v mladších vodách, ale samozřejmě těch stále legálních. ;-) A ohledně PC, někdo u něj skončí i s opačným řetězce příčin a následků. Má krizi, že to venku dlouho nevychází a tak jde hrát na PC. Potom jde o to, dokázat se od PC zase zvednout...Never give up. Taková je pozitivní zpětná vazba, čím víc se ti daří, tím víc vyzařuješ optimismu, potkáváš další lidi a jdeš obecně nahoru. Když se nedaří dostáváš se zase do spirály, kde jdeš dolů. Nejtěžší je to prolomení špatné spirály a nastartování té dobré. Psychologie může člověku pomoct posílit si sebevědomí a nalézt víc klidu, to je pravda. Tady jen nadáváme na to, že věková pyramida vypadá, tak jak vypadá, to jsou tvrdá statistická data. Takže jedině na sobě makat co nejvíc, aby to přineslo výhru v téhle  velké konkurenci. Čím je to těžší, o to to lepší pocit přinese úspěch A když se náhodou ozve holka jako první, tak toho využít a být s ní, co nejdéle to půjde. :-)

16 ProHolkyUjelMiVlak ProHolkyUjelMiVlak | 20. srpna 2017 v 15:54 | Reagovat

Andrew: makat na sobě to je takovej obecnej kec podle mě, nikdo ti neřekne přesně co to znamená a ženskou ti to nezaručí i hospodskej povaleč má třeba holku zvedání půl litrů se bere asi jako posilování a velká makačka :-D

17 Andrew Andrew | E-mail | 20. srpna 2017 v 17:15 | Reagovat

ProHolkyUjelMiVlak: Samozřejmě, že nezaručí. To by museli být dohodnuté svatby, aby jsi měl něco zaručeného :-D Člověk může cvičit, vydělat si na auto a usilovat o lepší práci. A to že ve hře na Peška chybí stále více a více židlí už jsem tady psal včera...Kdyby mě to neštvalo, nepíšu tady. S pozdravem.

18 zeny-nejsou zeny-nejsou | 20. srpna 2017 v 17:49 | Reagovat

O ten xicht jde bohužel vždy až v první řadě ... věřte nevěřte - já např. nejsem žádná socka, spíš naopak, s ženami různého věku přicházím do kontaktu prakticky celý život, ale roky se na mě žádná ani nepodívala ... Když jsem dneska šel po venku, tak jsem potkával různé páry ... pokud to nebylo z hlediska vzhledu vyrovnaný, tak to zpravidla byl krasaveček s obézní dámou ... i takové si vybírají.
Takže ono - makej na sobě - možná tak kompletní plastika xichtu, jestli něco takovýho existuje. Prostě když nemáš ten správnej xicht co je dneska v módě, tak můžeš být seriozní partie, můžeš být finančně zajištěný, můžeš být inteligentní atd. ale stejně tě v té frontě na těch pár volných samiček předběhne nějaká fetka co měla štěstí na ten správnej řasnatej xicht ...

19 ProHolkyUjelMiVlak ProHolkyUjelMiVlak | 20. srpna 2017 v 20:33 | Reagovat

zeny-nejsou: je to tak ze všeho je na prvním místě hezká tvářička a potom se holka zajímá dál, pokud ji nemáš, tak se nikam dál neposuneš.

20 Oliver Oliver | 21. srpna 2017 v 18:00 | Reagovat

Mně je 23 let a taky jsem ještě nepolíbený panic, žádná mě nechce. Je to všechno o obličeji. Mám skoro stejně starého bratrance, je to typický řasnatec a ženské mu doslova samy lezou do postele. Největší vtip je ale v tom, že, on je ve skutečnosti gay a sex se ženskýma je mu nepříjemný. :-D Jenže on se stydí přiznat, že je gay, tak když se na něho nějaká ženská nalepí a leze mu do postele, tak se nedokáže přiznat k hoosexualitě a raději s ní má sex, ze kterého se mu zvedá žaludek. Skoro všichni řasnatci jsou gayové, takže ženské jim závidět vlastně nemusíme, protože oni je vlastně nechtějí. :-D Příroda má výborný smysl pro humor. :-D

21 zeny-nejsou zeny-nejsou | 21. srpna 2017 v 18:26 | Reagovat

Nj, ženská si radši vybere gaye, hlavně když je to krasaveček

22 Viktor Viktor | 21. srpna 2017 v 19:21 | Reagovat

Znám několik ženských,co žijí s gayem, v dnešní době to není nic výjimečného. Gayové jsou většinou opravdu velmi hezčí,takže o holky nemají nouzi. Četl jsem, jak herec Dočolomanský byl celý život pronásledovaný ženskými na každém kroku,ale byl gay a bylo mu to velmi nepříjemné.

23 zeny-nejsou zeny-nejsou | 21. srpna 2017 v 19:25 | Reagovat

A heterák se k žádné třeba nepřiblíží za celej život ...

24 Viktor Viktor | 21. srpna 2017 v 19:35 | Reagovat

Heterosexuál je často ošklivý, takže je často odsouzen k celoživotnímu celibátu.

25 ProHolkyUjelMiVlak ProHolkyUjelMiVlak | 21. srpna 2017 v 20:04 | Reagovat

Svět se v prdel obrátil, jak to jinak říct gayové jsou obletovány ženami zatímco heterosexuálové jsou označování za gaye :-!

26 Viktor Viktor | 21. srpna 2017 v 20:24 | Reagovat

Přesně!!!!!

27 zeny-nejsou zeny-nejsou | 21. srpna 2017 v 20:27 | Reagovat

[25]: Tak to je trefa do černýho !!!

28 Viktor Viktor | 21. srpna 2017 v 20:45 | Reagovat

Dnešní idol žen je například gay Cristiano Ronaldo, gay Tom Cruise, gay George Clooney atd.

29 zeny-nejsou zeny-nejsou | 21. srpna 2017 v 21:20 | Reagovat

Někdy se jim říká řasnatci - podle této knihy:https://www.databazeknih.cz/knihy/rasnatci-317621

30 ono je to jinak ono je to jinak | 21. srpna 2017 v 22:01 | Reagovat

proč vídáme nepřitažlivé ženy s krasavečky

- Proč hledáš chyby u žen? Já jsem nezadaná, přestože jsem hezká. Kluci se mě bojí a naopak vidím "myšky", které jsou zadané. A nenadávám na nikoho. Ale ty sis založil blog, to jsi na tom příšerně

31 Andrew Andrew | E-mail | 21. srpna 2017 v 22:06 | Reagovat

ono je to jinak: Jestli se tě bojí oslovit kvůli tvé kráse, stačí když je oslovíš první a pokud nebudou úplně tupí, chytí se a pochopí. Potom už se budou snažit sami. Nebo můžeš počkat na toho odvážné, který si troufne oslovit první :-)

32 zeny-nejsou zeny-nejsou | 21. srpna 2017 v 22:09 | Reagovat

Nebo nechodit příliš vyzývavě, moc se nepatlat ... prostě udělat ze sebe tu "šedou myšku", nevím kde je problémm. Opačně je to poněkud složitější ...

33 ProHolkyUjelMiVlak ProHolkyUjelMiVlak | 21. srpna 2017 v 22:21 | Reagovat

[30]: Když my škaredí oslovíme takovou krásku, jak ty o sobě tvrdíš, tak jsme většinou rázně odmítnuti a ještě se o to podělý s kamarádkama, aby se dotyčnému vysmály a potom posloucháme, že máme slevit z nároků a když slevíme, tak stejně nás žádná nechce protože každá holka čeká na krasavečka.

34 Flesh Flesh | 23. srpna 2017 v 19:20 | Reagovat

Hmm no ono dávat holky do jednoho pytle je špatně a taky Ženy okolo 28/37 jsou v jakém si věku plodnosti a v celku je to taky tím že premíšlí jinak než muži. Jsou do tech 27 podle mě v ČR nevyspeěli. Poslední dobou co chodím skoušet balit holky a to všude možně jemně mile a celkem inteligentně jsem prostě neměl šanci :-? Ono je to taky trochu tím kde bydlíte :D Když jsem fotil v USA a oslovil bez přízvuku 24 holku, nakonec jsem pokecal a skončilo to v postilce.Divyla se mě že tak milej kluk v 26 neměl skusenosti. Říkám nejsu pro ně tam přitažlivej asi :-? To tam teda máte blbky zněla odpověď :-D Tet se chystám zas někam vycestovat! Chápu co je láska ale v této zemi to podhoubí pro vztahy není moc lákavé aby měl člověk plat 30tiček a s obličejem na4 40 tičeka budeš rád za odpověď :-(  Chápu tvůj článek sice ani nesouhlasím ale kus pravdy tam je. Nic než skoušet klidně se ztrapnit protože o nic nejde ona totiž ani nevěděla kde že to ČR je :-D

35 Mám rád pivo s rumem Mám rád pivo s rumem | 23. srpna 2017 v 19:31 | Reagovat

Do USA se nedostanu nikdy.....Ale to spíš v USA, než tady....... :-?

36 zeny-nejsou zeny-nejsou | 23. srpna 2017 v 19:33 | Reagovat

U nás je každá bohyně ...

37 zeny-nejsou zeny-nejsou | 23. srpna 2017 v 19:34 | Reagovat

Hodně českých žen taky odchází na západ - je to dáno geografickou polohou ČR. Však o tom taky píšu ...

38 asdfghjkl asdfghjkl | 7. září 2017 v 8:18 | Reagovat

Chtělo by to podložit čísly

39 zeny-nejsou zeny-nejsou | 7. září 2017 v 9:01 | Reagovat

To těžko podložíš čísly, vzhledem k tomu, že s těmi cizinci žijou většinou "na psí knížku".
Ale z gymplu co vím tak hned 3 si našly cizince - Angličan, Němec, Ital
Spolužáka neznám žádného, který by si našel cizinku. Ono to ani logicky moc nejde - občas si někdo najde Ukrajinku, ale tam je jazyková bariéra, zatímco naše ženy jezdí dneska pomalu všechny na au-pair nebo Erasmus a pod.
Český muž jakožto východní socka si ženskou ze západu nabalí těžko. To už musí být extra krasaveček a řasnatec.

40 Kory Kory | Web | 8. září 2017 v 11:44 | Reagovat

To, že si češky berou cizince víc než češi mi přijde jako pěkná blbost.

41 zeny-nejsou zeny-nejsou | 8. září 2017 v 12:06 | Reagovat

Pro cizinky ze západu jsme smradlavý východní socky a Ukrajinek je řádově míň než jaký mají výběr naše ženy na západ od hranic ČR. Navíc ukrajinština je solidní jazyková bariéra a ukrajinští muži si své ženy hlídají a nenechali by je párovat se s cizincem...

42 Panic Karel Panic Karel | 10. září 2017 v 7:25 | Reagovat

Je to všechno o ksichtu. Stačilo, když jsem si nabarvil řasy na černo a úspěch se dostavil.

43 zeny-nejsou zeny-nejsou | 10. září 2017 v 9:00 | Reagovat

[42]: Hustý... (řasy)

44 Princ Princ | E-mail | Web | 11. září 2017 v 11:54 | Reagovat

Pokud vypadáš špatně, proč s tím něco neuděláš? Být krásný je jen o technologii.

https://streetgame.cz/oblekani-pro-muze-natelniky-trika-pola-a-kosile/

45 zeny-nejsou zeny-nejsou | 11. září 2017 v 12:24 | Reagovat

[44]: Princi, o StreetGame mám napsaný článek... budeš mít reklamu zadarmo :D  :-x

46 Princ Princ | E-mail | Web | 11. září 2017 v 15:51 | Reagovat

Tak uvidíme, jestli to bude dobrá reklama :D

47 zeny-nejsou zeny-nejsou | 11. září 2017 v 16:07 | Reagovat

Špatná reklama taky reklama...
Těším se až to setřeš :-x

48 Panic Karel Panic Karel | 11. září 2017 v 18:07 | Reagovat

Princi, tak zrovna co se týče oblečení, tak to nehraje při balení téměř žádnou roli. Vše je to o ksichtu, hlavně i řasách, zubech, bradě, vlasech, šířce ramen atd. Číslo jedna ale hrají řasy, to už jsem si ověřil.

49 zeny-nejsou zeny-nejsou | 11. září 2017 v 23:11 | Reagovat

JJ, šířka ramen, tam jsem na tom taky špatně...

50 ProHolkyUjelMiVlak ProHolkyUjelMiVlak | 12. září 2017 v 16:34 | Reagovat

[49]: My jsme na tom celý špatně

51 Bývalý panic Karel Bývalý panic Karel | 14. září 2017 v 19:35 | Reagovat

Přátelé, jsem živým důkazem, že vše je o vzhledu. Přišel jsem konečně o panictví, a to jen díky určitému kosmetickému vylepšení, o kterém jsem se dočetl tady na těchto stránkách v přspěvku od zeny-nejsou. Díky za Tvoji radu ohledně nabarvení řas na černo!!! Na holky to působí zázračně magicky!!!

52 zeny-nejsou zeny-nejsou | 5. října 2017 v 22:46 | Reagovat

PS. bod č. 5

Brno je nejspíš ještě horší místo pro hledání partnerky, než zbytek republiky. Protože jsou tady technické univerzity a spousta technologických firem, kde pracují převážně muži, včetně cizinců.

Na seznamkách pro Brno je to zhruba 4 inzeráty mužů vs. 1 inzerát ženy... :-!

53 Kroutící hlavou Kroutící hlavou | 22. října 2017 v 12:15 | Reagovat

[52]: Brno možná, ale třeba v Olomouci je zase hodně holek ze všech humanitních a pedagogických oborů.

54 Skeptik Skeptik | 22. října 2017 v 12:21 | Reagovat

A vy byste cnad chtěli holku, která vás nechce a je s vámi je proto, že je jí blbý vás odmítnout? Já celou tu myšlenku chápu a beru, že je to blbý, ale na druhou stranu uznejte, že by bylo nefér, kdyby se prostě ženská musela nechat sbalit od každýho, kdo se pokusí, bez ohledu na to jaký má názor.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


honzazbrna@centrum.cz (HzB alias zeny-nejsou)

zapovezeny@seznam.cz (ProHolkyUjelMiVlak)