Holky to mají taky téžké

30. srpna 2017 v 23:00 | Dellie |  Ostatní

Po přečtení několika článků na tomto webu a několika zpovědí na zpovědnici jsem byla rozhozená a nejspíše i smutná tím, jak to v dnešní době vypadá se vztahy a jak má spousta lidí úplně pokřivený pohled na svět. Dopředu raději říkám, že nic z toho, co napíšu, nemá nikoho urážet a nic z toho nemyslím zle - občas to, co člověk napíše, může někomu vyznít úplně jinak.


Přijde mi, že dříve to bylo všechno jednodušší, lidé neměli internet, nebyl žádný facebook či seznamky a lidi našli svojí životní lásku na škole nebo v partě kamarádů. Jako kdyby neměli tolik možností si vybírat a šlo to jednodušeji, protože neznali tolik lidí, neměli tolik možností si s někým psát, seznamovat se. Teď má každý druhý na fb přes 300 přátel, se kterými může být kdykoli v kontanktu. Dříve jste se prostě s dotyčným museli vidět, když jste si chtěli povídat a takových lidí se kterými se vídáte pravidelně nemáte přece 300. Když se kouknu na rodiče a jejich kamarády, tak jsou většinou už spolu od střední či od vysoké, spokojení a šťastní. Ale v okruhu mých kamarádů a známých znám jen pár lidí, kteří mají okolo 20 vážný vztah, který vypadá, že vydrží. Spousta z nich je dokonce nezadaná a nikdy neměli vážný vztah.

Ano, lidi v dnešní době jsou strašně povrchní a kladou na "dokonalý" protějšek strašné nároky (což je možná i jeden z důsledků toho, že máme tolik možností). A i když tu obviňujete holky z toho, že jsou kurvy, co jdou jenom po vzhledu a po penězích, tohle není problém jenom holek. I kluci dají na vzhled a holka, která není krásná či nechce hned roztáhnout nohy má problém nějakého kluka najít. Nechci ale všechny házet do jednoho pytle. Stejně, jako určitě existují kluci, kterým nezáleží pouze na sexu a nedělají si z holky jen "šukací panenku" a nechtějí jenom modelky, tak stejně tak existují holky, které chtějí hodného kluka a na vzhledu a penězích jim nezáleží. A jak to vím? Jsem jedna z těch holek.

Než se můj život pokazil, měla jsem pár vztahů..No řekněme, že byly 3. Ani jeden z nich nebyl krasaveček, nebo jak tady říkáte krásným klukům. Vlastně se mě i kolikrát kamarádi ptali "Jak s ním můžeš být, vždyť je nechutnej?" "Co na něm vidíš?" apod. Moje odpověď? Ty kluci mě měli rádi a já jsem si s nimi rozuměla. Byli na mě hodný a já jsem s nima byla schopná prokecat celý den, vždycky jsem se na ně těšila, až je uvidím. Měla jsem někoho, komu jsem mohla věřit a komu jsem se mohla svěřit a se kterýma jsem se cítila vždycky v pohodě..No a co, že nebyli krasavci ani nebyli zazobaný? Tohle přeci od kluka nepotřebuji, krása je jen vedlejší bonus a nechci být na nikom finančně závislá, vydělávám si, tak přeci nepotřebuji, aby mi někdo něco platil. Nebyla bych schopná být jen tak s někým, protože je buď krásnej nebo protože má peníze. Když bych si s ním nerozuměla, co bych s ním sakra pak dělala, stejně by to nemohlo vydržet.

A problém s dnešníma klukama? Spousta kluků lže a udělá všechno jenom proto, aby dostali holku do postele. Jenom použít jako nějakou lacinou věc a odkopnout. O to žádná holka nestojí. A kdo tohle především dělá? Ty vaši krasavečci, jak tu o nich mluvíte, že mají na každém prstě deset. (Neříkám, že všichni, ale znám pár kluků a kamarádů, kteří strašně využívají svého vzhledu kvůli tomu, aby mohli mít každý týden jinou holku v posteli). Nejhorší je, že to dělají i normální, slušní kluci, do kterých bych to na první pohled neřekla. Jak pak má holka poznat, že klukovi nejde jen o sex, že se ten kluk nepřetvařuje a nelže jí o tom, jak jí má rád a bůh ví co všechno, jen aby jí dostal? Poznat kluka, který chce vztah a má holku opravdu rád je strašně těžké.. Nemají to těžké jen kluci. Dala bych vždycky přednost klukovi, který sice není hezký, ale má mě rád a hezky se mi s ním povídá, než klukovi, kterej vypadá jako model, ale chce mě jen využít. Proto nezoufejte, když nejste hezcí, rozhodně nejsem jediná holka na světě, která to takhle má.

Teď už bohužel taky nemám šanci na žádný vztah.Alespoň ne v dohledné době. Sice na první pohled jsem vzhledově asi průměrná holka, ale před několika lety jsem onemocněla a tak mám na několika místech ošklivé fleky na kůži, kterých už se nikdy nezbavím. A samozřejmě, kluci chtějí krásné holky, takže když zjistí toto, přestanou mít zájem (přitom to není nakažlivé, kdyby to někoho napadlo). Takže ten váš argument, že všechny holky si někoho najdou, i když jsou ošklivé, bohužel není pravda. Kluci si taky strašně potrpí na vzhledu a některé holky jsou tím pádem odsouzeny být sami.

Vlastně občas nerozumím ani tomu, co se vyskytovalo v těch zpovědích lidí, co si stěžovali na to, že kvůli vzhledu nemůžou mít holku - přiznali pak, že by ošklivou holku nechtěli. Jak můžete ostatní soudit za to, že jsou povrchní a řeší vzhled, když pak přiznáte, že děláte to samé? Nechci, aby tohle vyznělo nějak útočně, spíš mi to přijde trošku nelogické a ráda bych to pochopila. Samozřejmě, že se vám člověk nemůže úplně hnusit, ale pokud ten člověk není špinavý, páchnoucí, ožralý bezdomovec, či nemá jedno oko, 8 nohou, 300 kg a shnilý zuby, tak kde je problém? Ještě jsem snad nepotkala normálního slušného člověka (když pominu výše zmíněné absurdní případy), který by se mi hnusil.

Co ale musím uznat, v jedné věci to mají kluci prostě těžší. Spousta holek je zvyklá, že o první kontakt, sblížení či říkejme tomu prostě první krok, ať jde o jakoukoli činnost, je ze strany kluka. Většinou jsou to kluci, kteří oslovují holku, kteří jí pozvou na rande, kteří jí první políbí apod. A chápu, že toto musí být strašné, pokud jste stydliví, protože existuje málo holek, které berou toto všechno do vlastních rukou (ale i takové holky znám!). Musím uznat, že mě toto taky moc nejde a jsem mnohem radši, když se se mnou začne nějaký kluk bavit sám.. Ale spíše se seznamuji přes kamarády.

Co jsem vlastně chtěla tímto "slohem" říci? Že v tom nejste sami a že to není problém výhradně kluků a také, abychom neztráceli naději. I když každým rokem jsem si víc a víc jistá, že nikdy nepotkám někoho, kdo se mnou bude chtít strávit zbytek života, nesmím se vzdát té naděje, že ještě existují lidi, pro které vzhled není prioritou. Protože pokud bych náhodou takového člověka potkala a byla bych jen zamindrákovaná, depresivní a zoufalá holka bez špetky sebevědomí, která to všechno vzdala, nezaujala bych ho a stejně by se mnou být nechtěl. Ty lidé, které nezajímá vzhled, zajímá povaha. Pokud si s vámi člověk bude rozumět a hezky povídat, bude to jedno, že nejste zrovna nádherní. Možná jen musíme hodně hledat, než se propracujete těmi povrchními lidmi k té vaší jediné a dokonalé, která si bude vážit jiných věcí. A i kdyby to tak náhodou nebylo, tak pořád je lepší být alespoň malinko optimistický a zatím věnovat svůj čas a energii něčemu jinýmu než vztahům, s tím, že třeba to jednou přijde, než být v depresi a celý dny proležet u televize s myšlenkama na to, jak budu celý život sama. Možná jsem naivní, možná ne, ale rozhodně je naivita a slabá útěcha lepší než těžká deprese.

Doufám, že se tu nesetkám s urážkama, jako na zpovědnici..Opravdu jsem nic z toho nemyslela zle. A všem neštastným klukům zde držím palce, aby už brzo potkali svou vyvolenou :)


 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (122)
Zobrazit starší komentáře

101 englsmarks englsmarks | 6. září 2017 v 23:57 | Reagovat

Dellie

No divila byses ale často je to tak. Vem si kolik máš mužů kteří jedou druhé kolo a spousta jejich prvních žen už si nikoho (dobrého) nenajde...

102 zeny-nejsou zeny-nejsou | 7. září 2017 v 6:53 | Reagovat

Teď jste na to přesně káply... Vidím že osvěta začíná zabírat :-x

103 Dellie Dellie | 7. září 2017 v 12:11 | Reagovat

Neříkám, že to tak není :) Sama znám spoustu chlapů, kteří dostali "krizi středního věku", nebo jak se tomu říká hezky, opustili manželku a děti a šli si za nějakou mladou naivkou. Ale nemyslím si, že tohle aby se dělo nějak výrazněji často než to, že spolu ty lidi pak zůstanou, popř. se rozvedou ale oba si najdou někoho ve svém věku :) Kolikrát je tohle jen pro chlapa vyhození z kopejtka a pak se zase vrátí do své věkové kategorie. Těžko říct, u každého je to trošku jinak :)

Každopádně vy si tu stěžujete na holky, jak jsou povrchní a bůh ví co všechno. Ale pokud jste přesvědčení, že tohle dělají všichni chlapi (že jsou s holkou jen tak dlouho, dokud je mladá a pak jí odkopnou i s dětma), tak jsou kluci milionkrát povrchnější, zlejší, necitlivý a vypočítavý (nebo co jste to tu všechno vyčítali holkám) a nemáte holkám absolutně co vyčítat! Pořád tady jenom čtu, jak jsou holky strašný..

104 zeny-nejsou zeny-nejsou | 7. září 2017 v 12:33 | Reagovat

[103]: Však staropanictví taky není až tak časté... a část mužů je osamělých taky jenom po určitou část života.
A na druhé straně rovnice jsou právě ty starší opuštěné ženy. Zákon zachování hmoty...
Muži jsou taky hrozní - lidi jsou svině - to je obecně známé...
Co z toho plyne - že ten zábavný krasaveček nebude pravděpodobně celoživotní výhra a šance, že se vám časem "zrecykluje" s nějakou jinou/mladší, je vyšší než u starého panice, který nemá ve zvyku každý týden mít jinou. Navíc příležitost dělá zloděje.
Btw. - říká se, že melancholici jsou věrní - a melancholik je introvert.
Takže i z psychologického hlediska je zřejmě větší šance, že vás opustí extrovertní bavič...

105 Dellie Dellie | 7. září 2017 v 17:59 | Reagovat

A vždyť to jsem tu někde i psala, že u těch "krasavečků" mám větší obavy, že mě chce jen do postele nebo to nemyslí vážně. I když neházím všechny do jednoho pytle. Nemusí to tak být vždycky, tohle je asi spíše podmíněno mou zkušeností, proto se lidem, o kterých si myslím, že tohle dělají, vyhýbám a jsem radši, když jsou to pouze kamarádi.

Když jsme u toho, jak to tedy máte vy? Vám chybí vztah, nebo vám chybí jenom sex? Myšleno tak, že kdybyste prostě mohli mít spoustu holek, vybrali byste si tu jednu, se kterou byste chtěli být, nebo byste to střídali jako ti vaši krasavečkové?

106 ProHolkyUjelMiVlak ProHolkyUjelMiVlak | 7. září 2017 v 18:50 | Reagovat

[105]: Ne nadarmo se říká kdyby chyby, krasaveček nejsem. Myslím, že to nemá cenu řešit co bych dělal nebo jak bych se choval kdybych jím byl. Sex takovej problém není, ten se dá koupit, ale to člověku moc útěchy nepřinese, že dotyčná s tebou spí jen pro peníze jinak jsi ji odporný. I když v podstatě jsme odporní i ostatním holkám. Tak moc mošností než celoživotní nedobrovolný celibát nemáme. Vztah pro škaredého je scifi.

107 Violet Violet | Web | 7. září 2017 v 20:29 | Reagovat

Já už dávno nečekám na prince... stačil by mi normální chlap z masa a kostí ;-) než vysněný ideál který nikdy nepotkám :-( .

108 ProHolkyUjelMiVlak ProHolkyUjelMiVlak | 7. září 2017 v 20:33 | Reagovat

[107]: A kde je problém, že ho nemáš?

109 reznikuvrajon reznikuvrajon | 8. září 2017 v 10:31 | Reagovat

Hele, chtěl jsem tu rozebrat, že tak hnusnej, jak tu o sobě některý píšou, je sice možný bejt, ale pořád je....hafo kompenzátorů. Tak fajn, jseš šerednej, ale tak dobrej ohoz a úprava to trochu zmírní. Pak jsou tu vrcholnej kompenzátor, prachy. Vzhled je silný, rohypnol silnější, ale prachy přebíjí skoro všechno. Říkám skoro. Jestli je chlap šerednej jak opičí prdel, pokud má prachy, stejně musí ty ženský odkopávat z cesty aby došel k autu. :-D
Ale ok. Hlavně zmíním možná až příliš očividný fakt, že tu diskutuje několik holek, co si stěžujou na povrchní chlapy (čumí jen na vzhled, no fuj) a několik chlapů, co maj depky z toho, že holky čumí jen na vzhled (no fuj) a nechtěj je. Tudíž, napadlo jen mě, že byste se mohli zkusit třeba naživo potkat? Trochu pokecat, zachlastat, no a buď a) z toho něco bude b) nebude (asi) ale aspoň získáte pár kámošů (já přes net sehnal pár fakt dobrých pobratimů, jeden mi pak dohodil práci, atd.) c) zjistíte, že "ona je hnusná" / "on je hnusnej" a tudíž vám dojde, že vlastně jste stejně "povrchní" jako ti okolo a to nadávání na ty, co čumí na vzhled, jsou zas jen kecy (možný, ale vůbec ne jistý).
Co vy, kurva na to? :-D

110 zeny-nejsou zeny-nejsou | 8. září 2017 v 10:35 | Reagovat

[109]: My na to kurva, že ty ženy co si tady stěžujou na povrchní muže a jak že to taky nemají těžký stejně nakonec v 99 % napíšou, že jsou zadaný nebo aspoň že už měly x vztahů, takže je otázka pár měsíců, než budou ojíždět dalšího krasavečka...

111 reznikuvrajon reznikuvrajon | 8. září 2017 v 11:37 | Reagovat

Hehe, ty jseš stejnej optimista jako já :-) Ale třeba autorka píše, že nikoho nemá, tak co třeba ona? :-)

112 zeny-nejsou zeny-nejsou | 8. září 2017 v 12:02 | Reagovat

[111]: Otázka max. pár měsíců...

113 zeny-nejsou zeny-nejsou | 8. září 2017 v 12:03 | Reagovat

Btw. dnes jsem jel ráno se svou krásnou švagrovou. Ty xichty krasavečků a ženušek přímo říkaly - "co to má vedle sebe za obludu..."

114 australsky australsky | 8. září 2017 v 12:22 | Reagovat

Pekný článok, celkom mi hovorí z duše. Cítim, že máš dobré srdce. Nezavrhovala by som to všetko len kôli pár flekom na koži. Buď rada za to aká si, že tie vzťahy s "krásavcami" idú mimo teba. Na Zemi je strašne veľa ľudí. Keď sa "ten pravý" pre teba objaví, žiadne fleky ho určite zaujímať nebudú. Všetko sa deje presne tak, ako sa má. Chce to len čas. Pekný deň :-)

115 reznikuvrajon reznikuvrajon | 8. září 2017 v 12:47 | Reagovat

Že se všechno děje přesně tak jak má, by ti spousta lidí z Osvětimi nepodepsalo
:-D z tohohle pseudooptimismu mi jednou vyhoří pár drátků :-D

ženy nejsou: Hele ale vážně, přece nemůžeš být takovej řitní ksicht. Hele napadá mě, nediskutoval jsi kdysi na Seznamu pod nickem Glimmer Man? :-) mi toho chlapa tou depresí fakt připomínáš, ale ten se z toho myslím dostal, nakonec :-D taky žil v tom, jakej je anální ksicht, nakonec sbalil nějakou doktorku, bo tak.
Fotku asi nepošleš, co? Jsem ale fakt zvědavej.

116 zeny-nejsou zeny-nejsou | 8. září 2017 v 12:54 | Reagovat

Nj, vše se děje tak jak má... a je to pěkně v...

Řitní xicht, do jsem ještě neslyšel :-D

117 zeny-nejsou zeny-nejsou | 8. září 2017 v 12:59 | Reagovat

Na seznamu jsem nediskutoval. Diskutoval jsem všude možně.
Fotky už radši neposílám. Jsem blonďák s malou bradou a křivýma zubama - prostě takovej Otík Rákosník. Pak jsem velmi hubený, ramena jako bych neměl.
Nabrat nejde - paradoxně něco málo jsem přibral vždy, když jsem na to úplně sral... asi nervy.
A na nějakou hektickou snahu už seru. Stejně když mě teď nechce žádná, tak kdybych se o něco zlepšil, tak by mě chtěla tak maximálně nějaká zadlužená rozvedená feťačka s hyperaktivním dítětem.
Prostě na nás už žádná nezbyla. Je to nakonec vidět i z toho, že když někam napíšeš jako žena, tak máš hned 150 nabídek od mužů. Tady mně s Vlakem nekontaktovala vůbec žádná ani náznakem. Takže žádná nouze o muže ze strany žen neexistuje. Jsou to všechno keci.

118 reznikuvrajon reznikuvrajon | 8. září 2017 v 13:27 | Reagovat

No a není to vlastně jedno? Jako, chci říct, jo, je to lehce komplikující, nemít žádnou ženskou, na druhou stranu, je to lepší, než mít uřízlou nohu, nebo být slepej, nebo mít rakovinu.....
Ono upřímně, v dnešní situaci jsou vztahy stejně spíš tak pro zlost, protože "moderní emancipovaná žena" má asi tak sto tisíc a jeden požadavek a svý "ženský práva" a "protože jsem žena" má našprtaný fakt excelentně, mnohý už "mateřství brzdí v kariéře a tlačí do škatulek a vnucuje jim roli danou patriarchátem" blábláblá...a člověk si uvědomí, že když je solo, že ano, nikoho nemá, ale zase nemusí řešit spoustu sraček, takže se to nějak asi i kompenzuje. Jasně, to je jeden z důvodů, proč bílá rasa vymře.
No, pak jsou tu ty hovadiny kolem sexu, ale pokud nejsi věřící, abys musel být ženatej (předpokládám nejseš, je nás málo), tak stejně můžeš chodit za kurvama (neschvaluju, ale nesoudim - z hlediska věčnosti stejnej hřích jako chrápání s "přítelkyní" bez svatby, takže tak), tudíž...potřebuješ tu ženskou vůbec k něčemu?
Jestli spík ingliš, dej do vyhledavače heslo MGTOW. Neboj, žádný porno ani seznamka na Al Džazíře to není. :-D
No, jo, ženský nemaj problém, že by neměly nabídky, ale maj problém že 85% těch nabídek je "vytřepu si pytel a zmizim". Jsou v tomhle ohledu v řiti stejně jak my chlapi :-D

119 zeny-nejsou zeny-nejsou | 8. září 2017 v 14:24 | Reagovat

Já vím že je s těma vztahama spoustu problémů... Za kurvama chodit nebudu, ještě bych si k tomu všemu přinesl nějakou nákazu, to by mně ještě scházelo a stejně to nicmoc neřeší. Někteří jedinci jsou na tom prý i závislí, když se jim zalíbí tam chodit...

Ano, je to podivná věc dneska - ty vztahy - a čím jsi starší, tím je to víc vypočítavý ze strany těch žen a nějaká romantika je pro ně stejně naposledy tak ve dvaceti a to ještě musíš být krasaveček.
Vymýšlet pořád nějakou zábavu, komunikovat i když nechceš, vymýšlet originální dárečky, chodit na návštěvy k příbuzenstvu, účastnit se akcí který nesnášíš, kupovat věci který nepotřebuješ atd.
Je toho určitě spousta proč být radši sám, na druhou stranu když jsi sám, tak je to taky pěkně nahovno a to že my staří celibátníci jsme dost citově vyprahlí je taky pravda. Těžko říct, jestli bysme ještě vůbec dokázali prožívat nějakou romantiku a nebyla to jenom taková obsese...

120 reznikuvrajon reznikuvrajon | 8. září 2017 v 14:48 | Reagovat

Cheche, o citový vyprahlosti bych mohl povídat, to jsem byl tak v 25, teď už se mi to úplně "propálilo" a teď už mám ze spousty věcí akorát tak srandu :-)

121 zeny-nejsou zeny-nejsou | 8. září 2017 v 14:56 | Reagovat

JJ, taky už jsem 10 let dost "chladnej"

122 ProHolkyUjelMiVlak ProHolkyUjelMiVlak | 8. září 2017 v 15:31 | Reagovat

zeny-nejsou a ani nebudou :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


honzazbrna@centrum.cz (HzB alias zeny-nejsou)

zapovezeny@seznam.cz (ProHolkyUjelMiVlak)